Jak wziąć pożyczkę online krok po kroku

Szybkie pożyczki przez internet to obecnie najbardziej popularny sposób na zastrzyk gotówki bez wychodzenia z domu. Firmy pożyczkowe, wbrew obiegowej opinii, oferują naprawdę dobre warunki krótkoterminowego kredytowania. W sytuacji, w której potrzebujemy określonej kwoty na krótki okres czasu, szybka pożyczka przez internet jest najlepszym rozwiązaniem. Jak wziąć pożyczkę?

FirmaKwotaOkres 

od 300 do 20.000zł

od 5 do 48 m-cy

Złóż wniosek przez internet
od 100 do 6.000złod 5 do 45 dniZłóż wniosek przez internet

od 100 do 6.000zł

od 5 do 45 dni

Złóż wniosek przez internet

od 200 do 3.000zł

od 10 do 30 dni

Złóż wniosek przez internet

od 300 do 4.000zł

od 1 do 30 dni

Złóż wniosek przez internet
od 300 do 5.000złod 14 do 30 dniZłóż wniosek przez internet

od 300 do 5.000zł

na 15 lub 30 dni

Złóż wniosek przez internet
od 200 do 8.000złod 5 do 45 dniZłóż wniosek przez internet
od 1.000 do 10.000złod 12 do 24 m-cyZłóż wniosek przez internet

 

 

Pożyczka krok po kroku

Aby wziąć pożyczkę przez internet, musisz posiadać jedynie telefon komórkowy, dowód osobisty i konto w banku. Żadnych zaświadczeń o zarobkach, żadnych wizyt w bankach, żadnych zbędnych formalności. Wystarczy zarejestrować się w serwisie oraz wykonać przelew autoryzacyjny.

Weryfikacja przelewu odbywa się zazwyczaj w ciągu kilku minut. Później pozostaje określić kwotę, jaką chcemy otrzymać oraz termin zwrotu pieniędzy. Co ważne, wiele firm oferuje pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo.  Nawet 5000 złotych pożyczki!  Oznacza to, że oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Bez ukrytych kosztów czy prowizji pobieranej przez większość dużych banków. Po pozytywnej weryfikacji (jeśli tylko nie widniejesz w Krajowym Rejestrze Długim z pewnością weryfikacja przebiegnie pozytywnie) musisz tylko potwierdzić pożyczkę i oczekiwać pieniędzy na swoim koncie.

 

Błyskawiczne przelewy

Na przelew nie trzeba czekać długo. Wiele firm ma konta w różnych bankach, dzięki czemu przelewy wewnątrz bankowe odbywają się błyskawicznie. Cała procedura – od założenia konta do otrzymania pieniędzy może zająć nawet około 15 minut.  Zautomatyzowany system poinformuje Cię o decyzji w kilka minut! Przy kolejnych pożyczkach ten czas jest jeszcze krótszy – wystarczy wówczas zalogować się do swojego konta i zawnioskować o pożyczkę.


 

Bez wychodzenia z domu

Co ważne, wszystkie formalności związane z pożyczką odbywają się online. Nie rozmawiasz z konsultantem, nie musisz udawać się do placówki. Nawet spłata pożyczki odbywa się online – wystarczy zrobić przelew na odpowiedni numer konta. Minimalny i maksymalny termin spłaty pożyczki to 62 dni. Pamiętaj, by spłacić pożyczkę w terminie. Gdyby jednak wystąpił problem ze spłatą, niektóre firmy oferują możliwość przedłużenia spłaty pożyczki.

Ocena: 5.0/5. Liczba głosów: 1.
Proszę czekać...