Pierwsza pożyczka bez odsetek

Często punkty kredytowe oraz banki, oferują swoim klientom pierwszą pożyczkę, całkowicie bez odsetek. Pierwsza pożyczka bez odsetek ma być pewnego rodzaju zachętą dla niezdecydowanych klientów, być może uprzedzonych do zaciągania długów.

Zdarza się, że ludzie boją się zaciągać jakichkolwiek pożyczek, ponieważ mają już jakieś wcześniejsze, niezbyt dobre doświadczenia, związane z późniejszą spłatą kredyty. Być może kiedyś nie doczytali zbyt dokładnie umowy z bankiem i później musieli oddać znacznie więcej niż pożyczyli, właśnie przez narastające odsetki. Pożyczki bez odsetek mają ten zły stereotyp przełamać i zapewnić pożyczkę, bez jakichkolwiek komplikacji.

FirmaDarmowa pożyczka Okres 
od 100 do 3.000złod 5 do 45 dniZłóż wniosek przez internet

od 100 do 3.000zł

od 5 do 45 dni

Złóż wniosek przez internet

od 200 do 3.000zł

od 10 do 30 dni

Złóż wniosek przez internet

od 300 do 1.500zł

od 1 do 30 dni

Złóż wniosek przez internet
od 300 do 3.000złod 14 do 30 dniZłóż wniosek przez internet

od 300 do 1.000zł

na 15 lub 30 dni

Złóż wniosek przez internet
od 200 do 2.000złod 5 do 45 dniZłóż wniosek przez internet

Pożyczka dla nowych klientów – pożyczka bez odsetek

Bardzo często zdarza się, że właśnie takie pożyczki bez odsetek, oferowane są jako darmowe pożyczki online. O pożyczkę bez odsetek zazwyczaj może ubiegać się nowy klient, czyli taki, który jeszcze nigdy wcześniej nie korzystał z usług danej placówki. Pierwsza pożyczka online bez odsetek to świetny interes, zarówno dla klienta, jak i dla samej placówki kredytowej. Klient zyskuje potrzebne mu pieniądze, bez potrzeby wychodzenia z domu. Jest to w przypadku pożyczki bardzo komfortowa sytuacja, zdarza się bowiem, że ludzie, którzy przychodzą do banku, czują się zwyczajnie skrępowani tym, że muszą kogoś na żywo prosić o pożyczkę. A tak, przez internet, jeśli tylko spełniamy wymogi wymagane do uzyskania pożyczki, z pewnością ją dostaniemy.

Dla banków pożyczki online również są korzystną opcją. Nie muszą zatrudniać tak wielu wykwalifikowanych pracowników, jak w przypadku tradycyjnych punktów kredytowych. Dodatkowo nie ma potrzeby wynajmowania lokalu z dużą ilością pomieszczeń, przystosowanych do tego, aby mieścił się tam wspomniany punkt kredytowy, czy też bank. Jest to więc duża oszczędność, a zaoszczędzone fundusze, bank może przeznaczyć właśnie na oferowane pierwsze pożyczki online bez prowizji, czyli bez odsetek.

Ocena: 5.0/5. Liczba głosów: 1.
Proszę czekać...