Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/hexecapital/domains/vivapozyczka.pl/public_html/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 390 Szybka pożyczka bez przelewania grosza - pożyczki bez przelewu
 

Pożyczka bez przelewania grosza

Każdy, kto miał okazję korzystać z ofert chwilówek  z pewnością miał również do czynienia z koniecznością wykonania przelewu weryfikacyjnego. Przelew ten związany jest z bezpieczeństwem. Firma pożyczkowa zabezpiecza się na wypadek sytuacji, kiedy potencjalny pożyczkobiorca chcę wziąć pożyczkę nie w swoim imieniu. Niemniej nie oznacza to tego, że pożyczka bez przelewu nie jest możliwa.

Pożyczki przez internet bez przelewu

Przejdźmy teraz do tego, kiedy pożyczki przez internet bez przelewania grosza (albo jakiejkolwiek innej kwoty) są możliwe. Otóż można powiedzieć, że metod weryfikacji jest kilka, poza tradycyjnym przelewem należy przez to rozumieć usługi Instantor, KontoConnect oraz Kontomatik. Nie ulega wątpliwości, że każda z tych usług ma w zasadzie ten sam cel, nasz potencjalny pożyczkobiorca otrzymuje informacje, jakimi jest zainteresowany. Maksymalne RRSO to 669%

FirmaKwotaOkres 

od 300 do 20.000zł

od 5 do 48 m-cy

Złóż wniosek przez internet
od 100 do 6.000złod 5 do 45 dniZłóż wniosek przez internet

od 100 do 6.000zł

od 5 do 45 dni

Złóż wniosek przez internet

od 200 do 3.000zł

od 10 do 30 dni

Złóż wniosek przez internet

od 300 do 4.000zł

od 1 do 30 dni

Złóż wniosek przez internet
od 300 do 5.000złod 14 do 30 dniZłóż wniosek przez internet

od 300 do 5.000zł

na 15 lub 30 dni

Złóż wniosek przez internet
od 200 do 8.000złod 5 do 45 dniZłóż wniosek przez internet
od 1.000 do 10.000złod 12 do 24 m-cyZłóż wniosek przez internet

Naturalnie korzystanie, z którejkolwiek usług może mieć miejsce nawet wtedy, kiedy mamy pieniądze na koncie, w końcu mowa o oszczędności czasu. Koniecznie trzeba mieć jednak na uwadze, że może zdarzyć się tak, iż dana firma pożyczkowa nie posiada żadnej ze wspomnianych trzech usług i pożyczka bez przelewania grosza jest po prostu niemożliwa. Wtedy mamy oczywiście do wyboru dwa wyjścia — szukać innej firmy pożyczkowej bądź poprosić kogoś, aby przelał nam odpowiednią kwotę na konto.

 

Kwestia weryfikacji — ważna czy nie ważna?

W tym wszystkim warto jednak nie zapomnieć, że weryfikacja nie powinna być uznawana za najważniejszy czynnik, jeśli chodzi o ewentualną pożyczkę. Brak pieniędzy na koncie niewątpliwie może być problemem, ale w celu weryfikacji zawsze prosi się o symboliczny przelew. Bez wątpienia znacznie istotniejsze jest to, na jakich warunkach jest pożyczka. Weźmy sobie pod uwagę bardzo często spotykaną sytuację, kiedy pierwsza pożyczka jest za darmo (oznacza to, że oddaje się dokładnie tyle, ile zostało pożyczone). Nie ma co ukrywać, że lepsza oferta jest po prostu nierealna.

Ocena: 5.0/5. Liczba głosów: 1.
Proszę czekać...