Kategoria: Rodzaje pożyczek

Pożyczki społecznościowe

Pożyczki społecznościowe (z ang. social lending), zwane również pożyczkami 2.0 to transakcje zawierane pomiędzy osobami fizycznymi, bez pośrednictwa instytucji finansowych. Pierwsze serwisy internetowe, specjalizujące się w pośrednictwie między pożyczkodawcami a osobami potrzebującymi dodatkowych funduszy pojawiły się w Wielkiej Brytanii. W Polsce pożyczek społecznościowych zaczęto udzielać od ok. 2008 roku i chociaż początkowo nie były zbyt popularne, z czasem zdobyły coraz więcej zwolenników. (więcej…)

Pożyczka na 45 dni

Czasem pojawiają się sytuacje, w których niezbędna jest dodatkowa gotówka w szybkim czasie. Nieplanowane wydatki nie są problemem jeśli posiadamy oszczędności na koncie bankowym. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy nie posiadamy zaoszczędzonych pieniędzy, a gotówka jest potrzebna na już? (więcej…)

Szybka gotówka przez internet – sprawdź oferty

Potrzebny ci szybki zastrzyk gotówki? Teraz nie musisz już przejmować się wieloma formalnościami, aby zaciągnąć pożyczkę w banku. Wszystko możesz załatwić online, bez wychodzenia z domu. Szybka gotówka przez internet to opcja dla osób, którym szczególnie zależy na czasie. Teraz szybka gotówka online dostępna jest dla każdego. Sprawdź oferty firm pożyczkowych, dzięki którym możesz uzyskać szybką gotówką przez internet. (więcej…)

Pożyczka 1000zł

Nikt z nas nie lubi mieć pustego portfela. Jednak czasem sytuacja zmusza nas do tego, że musimy poszukać dodatkowego źródła finansowania na zakup nowego sprzętu, remont mieszkania czy kosztowną naprawę auta. Jeśli nie chcesz lub nie możesz pożyczyć środków od rodziny czy przyjaciół, internetowa pożyczka 1000zł pozwoli ci szybko i wygodnie pozyskać niezbędną kwotę i jednocześnie uniknąć tworzenia zobowiązań finansowych wobec najbliższych. (więcej…)